Újságosztás - diák
Budapest vonzáskörzete

Suli mellett - rugalmasan! Hivatkozási szám WHC02263

Budapest vonzáskörzete Vissza Újságosztás - diák Suli mellett - rugalmasan! Hivatkozási szám WHC02263

Partnerünk a főváros egyik legnépszerűbb ingyenes napilapja – a Te segítségedre is számítunk, hogy minden érdeklődő budapesti a kezében tarthassa újságukat!

Feladatok

  • Napilap osztása a kijelölt helyszíneken
  • Kora reggeli és/vagy késő délutáni munkaórák (reggel és délután is kb. 2 óra)
  • Helyszínek: Budapest / Szentendre / Gödöllő

Elvárások

  • Aktív nappali hallgatói jogviszony (vagy 25 év alatti passzív)
  • Ráérés heti min. 3-4 alkalommal

Ajánlatunk

  • Br. 1400 Ft/óra
  • Suli mellett könnyedén végezhető
  • Hosszútávú lehetőség
  • Rugalmas időbeosztás - órarenddel egyszerűen összeegyeztethető