Műszaki előkészítő (elektromos terület)
Budapest

Próbáld mi magad műszaki előkészítőként Magyarország egyik legnagyobb FM szolgáltatójánál. Hivatkozási szám WHCSZ12113

Budapest Vissza Műszaki előkészítő (elektromos terület) Próbáld mi magad műszaki előkészítőként Magyarország egyik legnagyobb FM szolgáltatójánál. Hivatkozási szám WHCSZ12113

Feladatok

  • A Hard FM menedzser munkájának támogatása
  • 10 fős villanyszerelő csapat koordinálása
  • Eseti megrendelések kezelése
  • Az épület műszaki állapotának felügyelete
  • A jogszabály által előírt és az üzemeltetés szempontjából szükséges átadás-átvételek és ellenőrzések megszervezése.
  • Projekt műszaki dokumentációs rendszerének összeállítása és naprakészségének biztosítása
  • Hibák és hiányosságok megállapítása az épületeken, gépészeti berendezéseken vagy külső létesítményeke
  • Hibák rögzítése és a hibaelhárítás követése a CAFM/FMHD/IÜTR-rendszerben.
  • Karbantartási tervek egyeztetése az alvállalkozókkal, megrendelőkkel, annak rendszeres időközönkénti (heti, havi) ellenőrzése, illetékességi területén a jobbító intézkedés megtétele, illetékességi területén kívül jelzés a közvetlen felettes felé.

Elvárások

  • Min. középfokú műszaki (villamos) végzettség
  • vezetői készségek

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség