Beszerző francia nyelvtudással
Győr, home office lehetőséggel

Hivatkozási szám WHCSZ11857

Győr, home office lehetőséggel Vissza Beszerző francia nyelvtudással Hivatkozási szám WHCSZ11857

Te is szívvel-lélekkel dolgozol nap mint nap, pont mint a megbízónk a gyártó partnerei számára? Munkáddal te is a színvonalat és a szakértelmet képviseled? Folyékonyan beszélsz franciául és érdekel a beszerzés világa? Továbbá minimum középfokú német nyelvtudással is rendelkezel?Akkor ez a Te lehetőséged: Győr első SSC-je tovább bővül, már francia nyelvtudással is várják a jelentkezést a beszerzési csapatukba!

Feladatok

  • Megrendelések rögzítése, a megrendelésre vonatkozó igények tisztázása
  • Áruk, termékek elérhetőségének ellenőrzése a katalógusban
  • Ajánlatkérés, versenyeztetés
  • Ártárgyalások lefolytatása beszerzési megtakarítások elérése érdekében
  • Fizetési feltételek letárgyalása a beszállítókkal
  • Szoros együttműködés az anyacég központi beszerzési csapatával
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások

  • Folyékony francia és kommunikációképes német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás, pontosság
  • Jó kommunikációs – és problémamegoldó készség
  • Proaktív hozzáállás

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Mozgóbér
  • Cafeteria
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Családias hangulat
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Képzések támogatása