CNC forgácsoló
Tiszakécske

Kiemelt kereseti lehetőség! Reference number WHC011485

Tiszakécske Back CNC forgácsoló Kiemelt kereseti lehetőség! Reference number WHC011485

Tiszakécskei, gépgyártással foglalkozó partnercégünk megbízásából, CNC forgácsolókat keresünk a vállalat Saját állományába!

Tasks

  • Nagyméretű egyedi gyártmányok készülékezése, beállítása
  • Program javítása, forgácsolása rajz alapján Siemens 840D és/vagy NCT vezérlős gépen
  • Megmunkálandó felületek/méretek ellenőrzése, szükség esetén a gyártmány újraazonosítása
  • Megmunkálás közbeni mérések elvégzése, dokumentálása, következő műveletet megelőzően, munkadarab előkészítése
  • Forgács- és hűtőfolyadék-mentesítés munkadarab leemelés előtt
  • Dokumentációkezelés (gyártmánykísérő, műveleti utasítás, műszakátadás, mérési lap)

Expectations

  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány (CNC gépkezelő, gépi forgácsoló, gépgyártás technikus)
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikum

Our offer

  • Kereseti lehetőség: bruttó 490 - 660 000 Ft/hó (tapasztalattól és végzettségtől függően) + műszakpótlék
  • Jelenléti bónusz: az alapbér 8%-a
  • 13. havi fizetés
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Modern munkakörnyezet
  • Távolról érkezőknek szállás biztosítása a vállalat mellett (szobánként hűtő és TV, konditerem)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés saját állományban!

More information

Előnyt jelent:

  • programírásban szerzett gyakorlat
  • nagyméretű karusszel és horizontál fúró-maróművek kezelésében szerzett szakmai tapasztalat (PAMA, WALDRICH, SCHIESS, SKODA9000, FRORIEP)
  • kis és közepes méretű gépeken szerzett szakmai tapasztalat:
  • DMG CTX510; MT70-2000E;
  • DECKEL MAHO DMU; MCFV 2080 TAJMAC-ZPS;
  • emelőgépkezelő OKJ bizonyítvány

Would you like to check the similar positions?