CO hegesztő
Marcali

CO hegesztő

Szeretnél egy világhírű cég családias csapatának egy megbecsült tagja lenni? Akkor ne habozz és jelentkezz még ma! Reference number WHC01113
CO hegesztő

Marcali Back CO hegesztő Szeretnél egy világhírű cég családias csapatának egy megbecsült tagja lenni? Akkor ne habozz és jelentkezz még ma! Reference number WHC01113

Van hegesztői végzettséged? Rendelkezel egy kis tapasztalattal is? Légy részese a pörgésnek! Marcaliba keresünk CO hegesztőket.

Tasks

  • Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése, a megadott specifikációk/méretek és utasítások alapján
  • A vonatkozó szabványok pontos betartása, rendszeres hegesztési tesztek végzése
  • Varratok előírás szerinti ellenőrzése, együttműködés a minőségbiztosítással
  • A munka és tűzvédelmi előírások betartása, valamint a munkahelyi rend fenntartása
  • A munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése

Expectations

  • Szakirányú hegesztői végzettség
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás
  • Az előírt normaidőknek megfelelő teljesítmény elérése
  • Csapatban való munkavégzés
  • Kreativitás
  • Változásokra, újdonságokra való nyitottság
  • Rugalmasság
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

Our offer

  • Versenyképes alapbér és teljesítményprémium rendszer + 13. havi fizetés
  • Széles körű
  • Cafeteria juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Professzionális háttér
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Ingyenes céges buszjárat

Would you like to check the similar positions?