Csomagoló - vizuális ellenőr
Lukácsháza

Jelentkezz CSOMAGOLÓ - VIZUÁLIS ELLENŐRI állásunkra svájci vagy hazai betanulási lehetőséggel! Reference number WHC013017

Lukácsháza Back Csomagoló - vizuális ellenőr Jelentkezz CSOMAGOLÓ - VIZUÁLIS ELLENŐRI állásunkra svájci vagy hazai betanulási lehetőséggel! Reference number WHC013017

Lukácsházi partnercégünk részére keresünk 4 műszakban Csomagoló - Vizuális ellenőr pozícióba munkatársakat azonnali kezdéssel magyarországi vagy svájci betanulással! Elkötelezett vagy a minőség iránt? Van egy jó ajánlatunk a számodra!

Tasks

  • Termékek vizuális ellenőrzése, csomagolása
  • Megadott folyamatok követése, végrehajtása
  • Minőségi követelmények betartása
  • Könnyű fizikai munkalehetőség

Expectations

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Termelési területen szerzett 1-2 év tapasztalat előnyt jelent
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Minőségtudatos szemléletmód
  • Kézügyesség
  • Sikeres tesztírás

Our offer

  • Saját állományú felvétel, határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiemelt bérezés + céges bónuszok próbaidőt követően
  • Téli/nyári bónusz
  • Bejárási támogatás tömegközlekedéssel vagy km támogatás
  • Ingyenes céges buszjáratok (Szombathely, Sárvár, Kőszeg és Vasvár irányokból)
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Would you like to check the similar positions?