Debrecen

Folyamat minőségbiztosítási csoportvezető

További információ: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12742

Debrecen Back Folyamat minőségbiztosítási csoportvezető További információ: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12742

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk Process Quality Control Superviser pozícióba ambiciózus munkatársat!

Tasks

  • A folyamatminőség-ellenőrzéshez szükséges különböző ellenőrzési folyamatrendszerek megvalósítása, az operatív visszajelzések biztosítása, gyártósor folyamatminőség biztosítása, a központ és a bázis által kijelölt ideiglenes feladatok elvégzése.
  • A helyszíni minőségi kockázatok és veszélyek azonosítása, a minőségi problémák nyomon követése és javítása, a zárt ciklusok irányítása, valamint a főbb problémákhoz, vevői panaszokhoz és biztonsághoz kapcsolódó javító intézkedések végrehajtásának nyomon követése.
  • Termeléssel kapcsolatos különböző eljárások és dokumentumok beiktatása.
  • A munkatársak fejlesztése a modulon belül. Feladati az alkalmazottak készségeinek bővítése, teljesítményük értékelése, fegyelmi ügyeik kezelése, munka irányítása, valamint a személyzet elhelyezése és tartalékolása.
  • A mérnöki műszaki ismeretek és a minőségellenőrzési technológia szakszerű alkalmazása, a helyszíni problémák elemzése, a problémák elhárítása, valamint a digitalizáció és az MI használatának előmozdítása a minőségirányításban.
  • A folyamatok és rendszerek optimalizálása a minőségi kockázatkezelés kapcsán, hatékony végrehajtásuk biztosítása. A minőségirányítás kvalitásának és hatékonyságának javítása, valamint a költségek csökkentése.
  • Kulcsproblémák, visszatérő problémák, rendszerproblémák feltárása, zárt-körű menedzsment rendszer problémáinak kezelése és minőségjavító projektek létrehozása, végrehajtása.
  • Ügyfélaudit, belső és közös auditok szervezése.
  • KPI nyomon követesé és elérése.
  • Mérnökök munkafolyamatainak és fejlődési lehetőségeiknek az irányítása.

Expectations

  • BSC, vagy magasabb szintű végzettség. Minőségirányítási vagy releváns mérnöki szakirány.
  • Ipari tapasztalat, minőségirányítás és a minőségügyi eszközök alkalmazásának magas szintű ismerete.
  • Kiváló kommunikációs és kifejezőkészség, jártas a számítógépes irodai műveletekben, képes az olyan irodai szoftverek használatára, mint az Excel, PPT és Outlook. Jártas a minőségügyi eszközök alkalmazásában. (pl.: Minitab)
  • Több mint 3 éves munkatapasztalat a minőségirányítás területén, csapatvezetésben szerzett tapasztalat.
  • Az angol és a magyar nyelvek használata, mint szakmai nyelv.
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Our offer

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!