Gépészmérnök gyakornoki lehetőség!
Debrecen

Gépészmérnök szakon tanulsz? Akkor jelentkezz gyakornoki pozíciónkra! Reference number WHC021898

Debrecen Back Gépészmérnök gyakornoki lehetőség! Gépészmérnök szakon tanulsz? Akkor jelentkezz gyakornoki pozíciónkra! Reference number WHC021898

Légy részese egy debreceni nagy cég fejlődésének és munkafolyamatainak!

Tasks

  • termelési adatok gyűjtése, kiértékelése
  • terv-tény idő elemzések, kimutatások,
  • heti elemzések készítéséhez
  • készülékek, belső tárolók, segédeszközök, tervezése vagy rajzok készítése
  • Lean fejlesztésekben, ezek dokumentálásában, megvalósításában részvétel
  • javítástechnológiához kapcsolódó dokumentáció, rajzok, készítése, SAP-ban ezek kezelése
  • programozó, technológus, kapacitás kiegészítése szükség esetén

Expectations

  • Gépészmérnök szakos hallgató
  • CAD/CAM szoftver ismerete
  • legalább 2 éves nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • angol vagy német nyelv ismerete
  • Heti minimum 20 óra teljesítése

Our offer

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség a tanulmányok mellett
  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Motiváló, segítőkész csapat tagja lehetsz
  • Rugalmas munkaidő

More information

  • Felsőfokú nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!