Gépkezelő
Szeged

Gépkezelő

Járulj hozzá egy hazai és nemzetközi szinten is elismert márka fejlődéséhez! Reference number WHC012107
Gépkezelő

Szeged Back Gépkezelő Járulj hozzá egy hazai és nemzetközi szinten is elismert márka fejlődéséhez! Reference number WHC012107

Szegedi élelmiszeripari partnercégünkhöz keresünk gépkezelő munkatársakat folyamatos munkarendbe, akár azonnali kezdéssel!

Tasks

  • Termelő és csomagoló gépsor működtetése, kezelése
  • Gépek karbantartása
  • Meghibásodások javítása, elhárítása

Expectations

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Our offer

  • Alapbér minimum br. 450 000 Ft/hó
  • Teljesítménybónusz
  • Kiemelkedő műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Dolgozói kedvezmények, munkaruha biztosítása
  • Utazási költségtérítés
  • Modern munkakörnyezet
  • Megbízható, stabil vállalati háttér

More information

Előnyök:

  • Villamosipari végzettség (villanyszerelő, elektroműszerész, autóvillamossági szerelő, mechatronikai technikus, stb.)
  • Gépkezelői tapasztalat

Would you like to check the similar positions?