Gépkezelő kisegítő  / Szerelő / Forgácsoló
9700 Szombathely Zanati út 31, Vas

Gépkezelő kisegítő / Szerelő / Forgácsoló

Rendelkezel gyári tapasztalattal? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő céghez csatlakozni? Jelentkezz hozzánk, kiemelt juttatási csomaggal , ingyenes szálláslehetőséggel várunk! Reference number WHC012417

9700 Szombathely Zanati út 31, Vas Back Gépkezelő kisegítő / Szerelő / Forgácsoló Rendelkezel gyári tapasztalattal? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő céghez csatlakozni? Jelentkezz hozzánk, kiemelt juttatási csomaggal , ingyenes szálláslehetőséggel várunk! Reference number WHC012417

Jelentkezz szombathelyi kuplunggyártó partnerünkhöz gépkezelő, szerelő vagy forgácsoló pozícióink egyikére!

Tasks

  • gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása
  • legyártott termék ellenőrzése és csomagolása

Forgácsoló:

  • Forgácsoló üzem berendezéseinek, megmunkáló programjainak és anyagjainak kezelése, alkatrészgyártás forgácsolási technológiával
  • Termelőgépek (maró-, köszörű-, fúró és esztergagépek) kezelése, átszerelése és beállítása
  • Megmunkáló programok kezelése, változtatása, dokumentálása NC, CNC ismeretek alapján
  • Gyártott alkatrészek végellenőrzése és csomagolása
  • Mérőberendezések beállítása, használata, és dokumentációja
  • Gyártási folyamat pontos nyomon követése, szükség esetén jelentés, hibaelhárítás

Expectations

Gépkezelő, szerelő:

  • Gyári tapasztalat
  • Tolómérő használat
  • Műszaki rajz olvasás
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Munka alkalmassági teszt sikeres megírása
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Rugalmas, pontos, precíz, dinamikus munkavégzés
  • Jó fizikai állapot (fél- 6kg-os alkatrészek, álló munka)

Forgácsoló:

  • Középfokú szakirányú végzettség; gépi forgácsoló, NC, CNC forgácsoló végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Fizikai állóképesség

Our offer

  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria
  • Vállalati bónusz
  • Teljesítmény bónusz
  • Nyári és karácsonyi jutalom
  • 13.havi
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Ingyenes szállás
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Munkaruha

More information

  • Műszaki ismeretek
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!