Cegléd

Létesítménymérnök

Reference number WHCSZ12403

Cegléd Back Létesítménymérnök Reference number WHCSZ12403

Nagy múlttal rendelkező, létesítményfenntartással foglalkozó vállalat részére keresünk Létesítménymérnököt Ceglédre!

Tasks

  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Tanácsadási feladatok a csapat és a vezető részére
  • A követelmények aktualizálása törvények, normák és irányelvek alapján
  • Állandó folyamatoptimalizálás
  • Energiaoptimalizálás / energiamegtakarítási javaslatok
  • Folyamatos minőségbiztosítás belső auditok formájában
  • Üzemzavarok, ticketek és panaszok kivizsgálása, következtetések levonása, ellenintézkedések
  • EHS folyamatok betartatása
  • Projekttervezésben és szervezésben való részvétel

Expectations

  • Villamosmérnök végzettség
  • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Villamos kivitelezésben szerzett tapasztalat

Our offer

  • Motiváló bérezés és cafetéria juttatás
  • Mozgóbér
  • Bejárás támogatása
  • Képzések-továbbképzések támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

More information

Előnyt jelenthet:
  • 20kV tapasztalat ipari területen

Would you like to check the similar positions?