Minőségügyi mérnök gyakornok lehetőség!
Debrecen, 2024.08.27.

Szeretnéd megalapozni jövődet egy jó gyakornoki lehetőséggel? Reference number WHC021919

Debrecen Back Minőségügyi mérnök gyakornok lehetőség! Szeretnéd megalapozni jövődet egy jó gyakornoki lehetőséggel? Reference number WHC0219192024.08.27.

Tasks

  • Alap mérőeszközök használata
  • Minőségügyi dokumentumok készítésében való részvétel
  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémákban való aktív részvétel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Expectations

  • Kommunikáció szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Tanulmányok műszaki irányban-> Minőségbiztosítási irányban.
  • Heti minimum 3 nap vállalása 6-8 órában
  • Más cégnél szerzett hasonló tapasztalat

Our offer

  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Hosszútávú munkalehetőség

More information

  • Tanulmányod befejezéséig szeretnél dolgozni

Would you like to check the similar positions?