NYUGDÍJAS REGISZTRÁCIÓ BUDAPEST
1056 Budapest, Váci u. 81.

Nyugdíjas munkalehetőség! Kamatoztassa nálunk szakmai tapasztalatát és egészítse ki nyugdíját! Mindenki annyi éves, amennyinek érzi magát! Reference number WHC07903

1056 Budapest, Váci u. 81. Back NYUGDÍJAS REGISZTRÁCIÓ BUDAPEST Nyugdíjas munkalehetőség! Kamatoztassa nálunk szakmai tapasztalatát és egészítse ki nyugdíját! Mindenki annyi éves, amennyinek érzi magát! Reference number WHC07903

Ha kell egy jó állás, nálunk jó helyen jár! Segítünk megtalálni az Ön számára megfelelő munkalehetőséget!

Tasks

A munkaerőpiac számos területéről kínálunk lehetőségeket:

  • Könnyű fizikai munkák: parkoló ellenőr, újságosztó, eladó, pénztáros, konyhai kisegítő, takarító, recepciós, technikus, karbantartó, gépkezelő operátor.

Expectations

  • Öregségi nyugellátás
  • Nők kedvezményes öregségi nyugellátása (Nők 40)

Our offer

  • Rugalmas, részmunkaidő,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • barátságos munkakörnyezet,
  • szakmai tapasztalathoz igazodó bérezés,
  • támogató közösség.

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!