Raktáros
Debrecen

Raktáros

Téged keresünk! Reference number WHC012802
Raktáros

Debrecen Back Raktáros Téged keresünk! Reference number WHC012802

Tasks

  • Beérkező anyagok, termékek átvétele a szállítmányozótól, beérkezett szállítmányok mennyiségi ellenőrzése, kicsomagolása, anyagok könyvelése (SAP), előkészítés minőségi átvételhez.
  • Anyagok előkészítése kiszállításra (címkézés, csomagolás, összekészítés)
  • Kiszállításhoz szükséges dokumentumok létrehozása
  • Problémás beérkezések eszkalálása, eszkalációk nyomon követése.
  • Sérült áru beérkezése esetén eszkaláció és jegyzőkönyv készítés, áru SCM karanténba kerülésének biztosítása
  • Gyártáshoz szükséges segédanyagok előkészítése, címkézésé
  • Alap, selejt és hulladék anyagok kezelése és tárolása a vállalati belső utasítások, valamint a vonatkozó jogszabályok alapján
  • Göngyölegek előírásszerű kezelése, mozgatása és megfelelő nyilvántartása
  • Anyag összekészítés gyártási tervnek megfelelően a darabjegyzékek ismeretében.
  • FIFO elv és a beazonosíthatóság, termék nyomonkövetés követelményeinek betartása,
  • Az anyagok raktározása során felmerülő esetleges eltérés, sérülés, minőségromlás könyvelése, ezek esetén a megfelelő intézkedések meghozatala

Expectations

  • Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú végzettség
  • Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
  • Jó problémamegoldó készség
  • Stressztűrő képesség és proaktivitás
  • Több műszakos munkarend vállalása (4 műszak)

Our offer

  • Alapbér mellett cafetéria juttatás
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjárat és/ vagy bejárási támogatás
  • Bónuszok: ajánlási (toborzási) bónusz, havi és éves bónusz
  • Munkavállalói kedvezmény program
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Közvetlen/családias hangulatú légkör
  • Ingyen kávé, tea fogyasztás
  • Túlórázási lehetőség

More information

  • Targoncavezetői engedély (vezetőüléses targonca, vezetőállásos targonca, gyalogkíséretű targonca)

Would you like to check the similar positions?