Debrecen

SQA Engineer (LPA) (System QA and Layered Process Audit)

További információ: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12748

Debrecen Back SQA Engineer (LPA) (System QA and Layered Process Audit) További információ: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12748

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk SQA Engineer pozícióba ambiciózus munkatársat!

Tasks

  • Részt vesz a rendszerdokumentumok fordításában és felülvizsgálatában.
  • Segítségnyújtás a mérnököknek az LPA (Layered Process Audit) terveinek készítésében és a helyszíni LPA auditok támogatásában.
  • Minőségügyi tevékenységek tervezése és végrehajtása.
  • Helyi minőségügyi csapat képzése és tanúsítása.

Expectations

  • Felsőfokú végzettség Természetudományos és mérnöki területen (az autóiparral kapcsolatos ismeretek előnyt jelentenek).
  • Jártasság fordításban/értelmezésben.
  • Tapasztalat helyszíni tolmácsolásban.
  • Folyékony angol nyelvtudás (a magyar anyanyelvű jelentkezők előnyt élveznek).
  • Jó kommunikáció, problémamegoldás, rugalmasság, kapcsolatteremtő készség.
  • Gyors tanulási képesség; megoldásorientált gondolkodásmód; képes a stresszes helyzetek kezelésére; tiszteli a vállalat értékeit és csapatmunkára törekszik.

Our offer

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!