Szerszámgép tesztelő - Hilti
Kecskemét

Dolgozz te is Kecskemét egyik legjobb, legstabilabb gyárában! Töltsd fel az önéletrajzod, és felvesszük veled a kapcsolatot! Reference number WHC0117

Kecskemét Back Szerszámgép tesztelő - Hilti Dolgozz te is Kecskemét egyik legjobb, legstabilabb gyárában! Töltsd fel az önéletrajzod, és felvesszük veled a kapcsolatot! Reference number WHC0117

Dolgozz te is Kecskemét egyik legjobb, legstabilabb gyárában! Töltsd fel az önéletrajzod, és felvesszük veled a kapcsolatot!

Tasks

  • Szerszámgéptesztek elvégzése
  • Tesztbeton elkészítése
  • Tesztelési eredmények dokumentálása
  • Esetleges anyagmozgatások elvégzése
  • Munkaterület takarítása, fúrás bontás után

Expectations

  • Alapfokú végzettség, de előnyt jelent a középfokú végzettség megléte
  • Megbízhatóság, fontos, hogy hosszú távra tervezz
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, igényesség az elvégzett munkára
  • Jó fizikum, megfelelő egészségi állapot

Our offer

  • 2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Kezdő alapbér: bruttó 2.450 Ft/óra
  • Bizonyos feladatok betanulása esetén béremelés
  • 30% műszakpótlék (18:00 – 06:00 között)
  • Nettó 20.000 Ft készpénz cafeteria (utalással bankszámlára)
  • Bónusz: bruttó 30.000 – 60.000 Ft/hó
  • Kiszámítható, tervezett munka- és szabadidő
  • Céges buszjárat Nagykőrösről, Kiskunfélegyházáról
  • Munkaruha, egyéni védőfelszerelés első munkanaptól
  • Modern, új munkakörnyezet
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Bejárási támogatás

More information

  • Építőipari vagy szerszámgépek kezelésében szerzett tapasztalat előny
  • Targoncavezetői engedély (de nem feltétel)

Would you like to check the similar positions?