Ügyfélmenedzsment gyakornok
Zalaegerszeg, 2024.08.07.

Szeretnéd a gyakorlatban is alkalmazni az iskolában tanultakat? Kihagyhatatlan ajánlat: jelentkezz gyakornoknak! Reference number WHC022409

Zalaegerszeg Back Ügyfélmenedzsment gyakornok Szeretnéd a gyakorlatban is alkalmazni az iskolában tanultakat? Kihagyhatatlan ajánlat: jelentkezz gyakornoknak! Reference number WHC0224092024.08.07.

Zalaegerszegi partnercégünkhöz keresünk ügyfélmenedzsment gyakornokot!

Tasks

  • Sales és Marketing csapat teljeskörű támogatása
  • Képrögzítési engedélyek kiadásának teljeskörű, önálló koordinálása
  • Kutatás-fejlesztési projectek adminisztratív feladatainak önálló koordinálása
  • Ad hoc adminisztratív feladatok elvégzése

Expectations

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos, felsőfokú iskolai tanulmányok (közgazdász vagy mérnöki szak preferált);
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Együttműködő, felelősségteljes hozzáállás;
  • Munkavégzés önállóan és csapatban is;
  • Nyitott, jó kommunikációs készségek

Our offer

  • Rugalmas munkaidő-beosztás;
  • Munkába járás költségtérítése;
  • Kiemelkedő bérezés;
  • Mentor program;
  • Szakmai feljődési lehetőség;
  • Végzést követően akár főállású ajánlat

More information

  • Zalaegerszegi vagy környékbeli lakóhely;
  • Jogosítvány;
  • Műszaki érdeklődés;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Would you like to check the similar positions?