Villanyszerelőket keresünk Dunavecsére
Dunavecse

Pályakezdők és tapasztalt villanyszerelők jelentkezését is várjuk! Reference number WHC012919

Dunavecse Back Villanyszerelőket keresünk Dunavecsére Pályakezdők és tapasztalt villanyszerelők jelentkezését is várjuk! Reference number WHC012919

Villanyszerelőket keresünk Dunavecsére!

Tasks

Custo lekötő:

  • Kis-, Nagyfeszültségű munkadarabok összeköttetése
  • Különböző kábelek behúzása és összekötése

Tesztoperátor:

  • Villamos kapcsolóberendezések, illetve azok részegységeinek minőségügyi ellenőrzése
  • Az ellenőrzéshez kapcsolódó papír alapú és digitális adminisztráció pontos elvégzése.

Expectations

Custo lekötö:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Tapasztalatot nem igényel
  • 2 műszakos munkarend vállalása (06:00-14:30, 14:30-23:00)

  • Középfokú szakirányú végzettség (Villanyszerelő)
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Min. 3-5 év tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasás
  • Mérőeszközök ismerete

Our offer

  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafetéria már az ELSŐ naptól kezdve
  • Havi bónusz és év végi jutalom
  • Műszakpótlék
  • Munkaruha biztosítása
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Dunaújváros, Dunavecse, Rácalmás, Szabadszállás, Szalkszentmárton, Tass

Would you like to check the similar positions?