Debrecen

Minőségbiztosítási folyamatmérnök

További információ: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12750

Debrecen Back Minőségbiztosítási folyamatmérnök További információ: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12750

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk Process Quality Control Engineer pozícióba ambiciózus munkatársat!

Tasks

  • Folyamatirányítási eljárások végrehajtása és az üzemeltetési visszajelzés biztosítása, termelési vonal folyamatminőségének biztosítása, a központ és bázis által szervezett ideiglenes feladatok ellátása.
  • A helyszíni minőségi kockázatok és veszélyek azonosítása, a minőségi problémák nyomon követése és javítása, a zárt ciklusok irányítása, valamint a főbb problémákhoz, vevői panaszokhoz és biztonsághoz kapcsolódó javító intézkedések végrehajtásának nyomon követése.
  • Termeléssel kapcsolatos különböző eljárások és dokumentumok beiktatása.
  • A munkatársak fejlesztése a modulon belül. Feladati az alkalmazottak készségeinek bővítése, teljesítményük értékelése, fegyelmi ügyeik kezelése, munka irányítása, valamint a személyzet elhelyezése és tartalékolása.
  • Hatékonyan alkalmazza a mérnöki és minőségellenőrzési ismereteket a helyszíni problémák elemzésére, a folyamatjavítás elősegítésére, valamint a minőségmenedzsment digitalizációjának és automatizálásának előmozdítására.
  • Összefoglalása és kategorizálása a kritikus, ismétlődő és rendszerszintű problémáknak, az utókövetési folyamatot szervezése és irányítása a folyamatos javulás érdekében, a felismert problémák lezárása.
  • Ügyfélaudit, belső és közös auditok szervezése.
  • Felelős a csapatvezetők és ellenőrök munkájának és képzésének irányításáért.

Expectations

  • BSC, vagy magasabb szintű végzettség. Minőségirányítási vagy releváns mérnöki szakirány.
  • Ipari tapasztalat, minőségirányítás és a minőségügyi eszközök alkalmazásának magas szintű ismerete.
  • Kiváló kommunikációs és kifejezőkészség, jártas a számítógépes irodai műveletekben, képes az olyan irodai szoftverek használatára, mint az Excel, PPT és Outlook. Jártas a minőségügyi eszközök alkalmazásában. (pl.: Minitab)
  • Több mint 2 éves munkatapasztalat a minőségirányítás területén, csapatvezetésben szerzett tapasztalat.
  • Az angol és a magyar nyelvek használata, mint szakmai nyelv.
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Our offer

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!