Debrecen

Product Quality Engineer

További inrodmáció: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12740

Debrecen Back Product Quality Engineer További inrodmáció: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12740

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk Product Quality Engineer pozícióba ambiciózus munkatársat!

Tasks

  • Részt vesz a gyártósorok minőségi problémáinak elemzésében, és ellenőrzi az intézkedések hatékonyságát, biztosítva a “closed-loop” megoldást.
  • Gépek és termelősorok leállítása a megállítási szabályoknak megfelelően, a kockázatos termékek korlátozása annak érdekében, hogy ne kerüljenek ki a vásárlókhoz.
  • Felelős a termelési sorok újraindításának engedélyezéséért.
  • Minőségbiztosítási dokumentumok írása, beleértve az Első Termék SOP-kat, a Hibabiztos Utasításokat és a VPS-t (Vizuális Ellenőrzési Szabványt), valamint az operátorok képzésének biztosítása.
  • Foglalkozik az SPC riasztásokkal és teljes körű megoldás keresésével.

Expectations

  • Felsőfokú végzettség természettudományos vagy mérnöki területen.
  • Jártasság minőségirányítási módszerekben, mint például a QC 7 technikák és az 8D analízis módszere.
  • Ismeretek a VDA 6.3 és 6.5 követelményeiről.
  • Kiváló kommunikációs képességek és kifejezőkészség, jártasság irodai szoftverek használatában.
  • Legalább egy év tapasztalat folyamatminőség-menedzsmentben.
  • Angol nyelv folyékony ismerete munkanyelvként.
  • Tiszta logikai gondolkodás és erős végrehajtóképesség.

Our offer

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!