Székesfehérvár

Senior gyártástámogató mérnök

További információk: +36306375357 Reference number WHCSZ12440

Székesfehérvár Back Senior gyártástámogató mérnök További információk: +36306375357 Reference number WHCSZ12440

Jármű-, és fémipari profillal rendelkező gyártópartnerünk részére SENIOR GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK kollégát keresünk ANGOL nyelvtudással.

Tasks

  • Gyártási lépések teljeskörű ismerete
  • Mérnöki feladatokkal kapcsolatos teljes felelősség
  • Beépülő alkatrészek, termelés által legyártott, félkész termékek beható ismerete
  • Felmerülő gyártási és minőségügyi problémák azonnali megoldása
  • Költségcsökkentési megoldások kidolgozása, bevezetése
  • Felépítmények tervezése, fejlesztése a vonatkozó szabványok ismeretében
  • Bevezetésre kerülő alkatrészekhez műszaki dokumentáció készítése
  • Kapcsolattartás az egyes társosztályokkal, belga vezetőséggel, beszállítókkal és engedélyező hatóságokkal
  • Gyártástámogató mérnökök munkájának koordinálása
  • Gyártási folyamat fejlesztése, optimalizálása
  • BOM listák készítése, karbantartása és gyártáskönyveléssel való egyeztetése
  • Meglévő és új típusú alvázakkal kapcsolatos műszaki kérdések megválaszolása, alvázspecifikáció kiválasztása, felépítményezési utasítások mélyreható ismerete

Expectations

  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • Ad-hoc problémamegoldó képesség
  • Szerelési gyakorlat
  • „Out of the box” gondolkodás
  • 3D tervezőprogramban való jártasság (SolidWorks előny)
  • 2D rajzprogram ismerete (AutoCAD előny)
  • Különböző gyártási technológiák ismerete (fémmegmunkálás, kézi laminálás, vákuumhúzás, hegesztés, ragasztás)
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Munkautasítások írásában való tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Gépészmérnök végzettség (legalább BSc végzettség)
  • 5-10 év szakmai tapasztalat – felépítmény gyártásban való tapasztalat előny

Our offer

  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató légkör
  • Multinacionális környezet

Would you like to check the similar positions?