Debrecen

Termelési minőségügyi mérnök

További információ: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12738

Debrecen Back Termelési minőségügyi mérnök További információ: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12738

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk MQC Engineer pozícióba ambiciózus munkatársat!

Tasks

  • Gyártás minőségellenőrzésének vezetése akkumulátor terméktesztelés terén (fizikai és kémiai tesztelés, megjelenés ellenőrzése stb.), ideértve a CT gépek, gázkromatográfok és egyéb tesztelési berendezések használatát és a tesztelési sztenderdek kialakítását.
  • Tesztelési folyamatok hatékonyságának javítása (tesztelési módszerek fejlesztése, tesztelési hatékonyság értékelése stb.).
  • Minőségbiztosítási problémák kijavítására és kiküszöbölésére irányuló tevékenységek koordinálása (napi adatfigyelés, problémaelemzés, javítást elősegítő projektek felállítása).
  • Üzemi folyamatok, berendezések, termelés és más osztályok folyamatainak figyelembe vételével átnézi a folyamatproblémákat és elősegíti a teljes körű megoldásukat.

Expectations

  • Felsőfokú végzettség természettudományos vagy mérnöki területen.
  • Jártasság minőségirányítási eszközökben, mint például a QC 7 technikák és az 8D analízis módszere.
  • Ismeretek a VDA 6.3 és 6.5 követelményeiről.
  • Kiváló kommunikációs képességek és kifejezőkészség, jártasság irodai szoftverek használatában.
  • Legalább egy év tapasztalat minőségirányításban vagy laboratórium-menedzsmentben.
  • Angol vagy kínai nyelv folyékony használata munkanyelvként.

Our offer

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!