Anyagmozgató
9700 Szombathely Zanati út 31, Vas

Anyagmozgató pozícióban szeretnél elhelyezkedni? Jelentkezz szombathelyi kuplunggyártó partnerünkhöz! Reference number WHC012689

9700 Szombathely Zanati út 31, Vas Back Anyagmozgató Anyagmozgató pozícióban szeretnél elhelyezkedni? Jelentkezz szombathelyi kuplunggyártó partnerünkhöz! Reference number WHC012689

Ha érdekel az anyagmozgató munkakör és rendelkezel a szükséges végzettségekkel ne habozz, jelentkezz szombathelyi kuplunggyártó partnerünkhöz, akik széleskörű juttatási csomagot kínálnak Részedre!

Tasks

  • a gyártás folyamatos alapanyag ellátásának biztosítása
  • raktárrendezés
  • emelőgép kezelése
  • leltározás
  • készletkezelés

Expectations

  • érvényes targoncavezetői engedély ( 3 kategória )
  • számítógépes ismeret
  • rugalmasság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Our offer

  • kiemelt bérezés
  • cafeteria
  • vállalati bónusz
  • teljesítmény bónusz
  • nyári és karácsonyi jutalom
  • 13.havi
  • ingyenes céges buszjárat
  • munkaruha
  • ingyenes szállás
  • műszakpótlék
  • túlórapótlék

More information

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Would you like to check the similar positions?