CNC gépbeállító
Veszprém

AZONNALI KEZDÉSSEL STABIL LEHETŐSÉG! Reference number WHC012479

Veszprém Back CNC gépbeállító AZONNALI KEZDÉSSEL STABIL LEHETŐSÉG! Reference number WHC012479

Veszprémi partnerünk részére keressük CNC Gépkezelő pozícióba leendő kollegáinkat. A vállalat kamionokhoz és mezőgazdasági haszongépjárművekhez gyárt világmárkájú alkatrészeket, összekötő elemeket.

Tasks

  • Alkatrészek mechanikai megmunkálására szolgáló CNC gépek kezelése
  • Programok behívása
  • Szükség esetén korrekciók elvégzése
  • Megmunkáló szerszámok cseréje
  • Gyártás során önellenőrzés végzése ellenőrző eszközökkel és mérőeszközökkel
  • Adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

Expectations

  • CNC gépkezelői szakmai képzettség
  • Fémiparban, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • CNC gépek, megmunkáló központok kezelésében való jártasság
  • Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása

Our offer

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, akár azonnali kezdéssel
  • Határozatlan idejű szerződés saját állományba
  • 3 hónapos próbaidő
  • Béren kívüli juttatás próbaidő után
  • Ingyenes szerződéses buszjárat, bejárás támogatás
  • Dolgozói ajánlási program
  • Munkaruha juttatás
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • További szociális támogatások

More information

  • FANUC, SIEMENS, OKUMA vezérlések ismerete előnyt jelent

Would you like to check the similar positions?