Lapszabász
Budaörs, 2024.08.16.

Lapszabász

Budaörsi partnerünkhöz keresünk Faipari gépkezelőket! Amennyiben rendelkezel asztalos végzettséggel, vagy CNC lemezmegmunkáló gépek beállítását ismered, mindenképp olvasd végig a hirdetést! Reference number WHC011240
Lapszabász

Budaörs Back Lapszabász Budaörsi partnerünkhöz keresünk Faipari gépkezelőket! Amennyiben rendelkezel asztalos végzettséggel, vagy CNC lemezmegmunkáló gépek beállítását ismered, mindenképp olvasd végig a hirdetést! Reference number WHC0112402024.08.16.

Budaörsi partnerünkhöz keresünk Faipari gépkezelőket!

Tasks

  •  Lapszabász gép, marógép, gyalugép működtetése,
  • CNC lemezmegmunkáló és CNC lapszabász gépek beállítása és kezelése
  •  CNC programok betöltése, munkadarabok legyártása
  •  A gépekkel kapcsolatos alapvető karbantartási munkák elvégzése

Expectations

  • CNC lapszabász vagy CNC forgácsoló gép használatában való tapasztalat
  • Műszaki rajzok olvasásában és értelmezésében szerzett tapasztalat
  • Fa / műanyag megmunkálásában szerzett gyakorlat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office; vállalat irányítási rendszer)
  • Csapatjátékos attitűd
  • Ügyfélközpontúság

Our offer

  • Versenyképes fizetés – Alapbér + Cafeteria(37.000) Utazási ktsg térítés + mozgóbér
  • 100% utazási költségtérítés
  • Cafeteria rendszer
  • Kulturált munkakörülmények,
  • 1 műszakos munkarend 8:00-16:30 ( Péntek 14:00-ig)

More information

  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • CNC maró tapasztalat
  • Faipari CNC gépek programozásában való jártasság
  • Asztalos végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Would you like to check the similar positions?