Operátor
Debrecen

Operátor

Dolgozz te is az autóiparban, akár végzettség nélkül is, jelentkezz operátori pozícióba! Reference number WHC013075
Operátor

Debrecen Back Operátor Dolgozz te is az autóiparban, akár végzettség nélkül is, jelentkezz operátori pozícióba! Reference number WHC013075

Operátori munkalehetőség Debrecenben, autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünknél.

Tasks

  • SMT gyártósor működésének felügyelete és kezelése
  • Beültetőgépek betöltése, sorátállások elvégzése
  • A gépek önálló karbantartása a gyártási területen
  • Eltéréskezelési folyamat támogatása
  • 5S standardok betartása
  • A gyártás során előforduló egyszerűbb hibák elhárítása, probléma esetén felettes értesítése

Expectations

  • Megoldásorientált személyiség
  • MS Office alapszintű ismerete
  • Autóipari vagy elektronikai ismeret előnyt jelent
  • Biztonságos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Our offer

  • Tiszta munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Bónuszok: havi és éves bónusz
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Közvetlen/családias hangulatú légkör
  • Túlórázási lehetőség

More information

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (autóipari, elektronikai terület)

Would you like to check the similar positions?