Gépvezető
Tószeg,

Gépvezető

Munkalehetőség egy műszakos munkarendbe ! Reference number WHC012957
Gépvezető

Tószeg Back Gépvezető Munkalehetőség egy műszakos munkarendbe ! Reference number WHC012957

Nemzetközi hőszigetelőanyag gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk GÉPVEZETŐ munkatársakat Jász-Nagykun Szolnok megyei munkavégzésre!

Tasks

  • A kiadott termelési feladatok elvégzése és irányítása.
  • A beosztott dolgozók irányítása, felügyelete.
  • Elvégzi a gépek gépészeti és technológiai beállítását, üzemképes állapotban tartja a gépeket.
  • Megjavítja, illetve megjavíttatja a hibás gépeket, kicseréli a meghibásodott alkatrészeket, ellátja a hibák megelőzésére irányuló tevékenységet
  • Elvégzi, illetve elvégezteti a gépek gépkönyv szerinti tervszerű karbantartását.
  • Vezeti a gépkönyveket, az előírt dokumentumokat, jelentéseket.
  •  Nyilvántartja a felhasznált alap- és segédanyagokat, alkatrészeket.
  • Folyamatosan ellenőrzi a gépek megfelelő működését.
  • Felügyeli a PUR gép takarítását, tisztítását

Expectations

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Gépkezelői betanítási jegyzőkönyv
  • Gépkezelői tapasztalat

Our offer

  • 1 műszakos munkarend
  • Versenyképes bérezés
  • Próbaidő után jelenléti pótlék van, havi 15.000. Ft, negyedéves elszámolással
  • Gépkocsival 30 ft/km üzemanyagtámogatás, tömegközlekedéssel a havi bérlet 100%-a.

Would you like to check the similar positions?