Üzemi labor asszisztens
Nagyigmánd

Üzemi labor asszisztens munka azonnali kezdéssel! Reference number WHC011389

Nagyigmánd Back Üzemi labor asszisztens Üzemi labor asszisztens munka azonnali kezdéssel! Reference number WHC011389

Nagyigmándon található kukorica vetőmag előállításával foglalkozó partnerünk részére keresünk üzemi labor asszisztens kollégákat

Tasks

  • Vetőmag szabvány szerinti mintázása, ellenőrzése
  • Tiszta és rendezett munkakörnyezet fenntartása

Expectations

  • középfokú végzettség
  • alapvető informatikai ismeretek
  • precizitás, pontosság

Our offer

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria juttatás már a belépés hónapjától
  • Ingyenes céges buszjárat

More information

  • vetőmag előállításában szerzett tapasztalat előny

Would you like to check the similar positions?