Úszómester
Lenti

Úszómester

Diákmunka Lentiben! Hivatkozási szám WHC022047
Úszómester

Lenti Vissza Úszómester Diákmunka Lentiben! Hivatkozási szám WHC022047

Zala megyei wellness szolgáltató partnercégünk számára diákokat keresünk úszómester pozícióba!

Feladatok

  • A medencék mellett neked kell figyelned, hogy mindenki rendeltetésszerűen és balesetmentesen használja azokat.
  • Határozottan fel tudsz lépni, nem félsz szólni, ha valaki nem tartja be a szabályokat
  • A medencében és a medence környékén tartózkodók felügyelete, a házirend és alapvető viselkedési normák betartásának felügyelete lesz a feladatod

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Megbízhatóság
  • Szakirányú végzettség

Ajánlatunk

  • Családias és barátságos munkakörnyezet
  • Bejárási támogatás
  • Versenyképes bérezés