Diszponens
Bezirk Wiener Neustadt Land / Bundesland: Niederösterreich

Diszponens

Csatlakozz Ausztriai partnerünkhöz, Diszponens pozícióba! Hivatkozási szám WHC01756
Diszponens

Bezirk Wiener Neustadt Land / Bundesland: Niederösterreich Vissza Diszponens Csatlakozz Ausztriai partnerünkhöz, Diszponens pozícióba! Hivatkozási szám WHC01756

Ausztriai partnerünkhöz kollégákat keresünk, Diszponens pozícióba

Feladatok

  • Teherautók önálló ütemezése
  • Logisztikai feladatok ellátása
  • Független megrendelésfeldolgozás
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kommunikáció a járművezetőkkel

Elvárások

  • 3-5 éves releváns munkatapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Minimum középszintű német nyelvtudás
  • Földrajzi ismeretek a bécsi régióban előnyt jelentenek
  • MS Office, fuvarszervező programok ismerete
  • ANGOL ÉS NÉMET MAGABIZTOS NYELVTUDÁS FELTÉTEL!

Ajánlatunk

  • Közvetlen munkahelyi légkör
  • Teljes munkaidős bejelentés (40ó/hét)
  • Teljes munkaidőben fizetendő minimális bruttó alapbér 2200 euró
  • Tapasztalat és végzettség függvényében a bér egyedi elbírálásra kerülhet