Gépkezelő
Környe

Gépkezelő

Ha fontos számodra a stabilitás itt a helyed! Hivatkozási szám WHC012559
Gépkezelő

Környe Vissza Gépkezelő Ha fontos számodra a stabilitás itt a helyed! Hivatkozási szám WHC012559

  • Autóüveg gyártással foglalkozó partnerünk keres tapasztalt gépkezelő kollégákat!

Feladatok

  • Gépbeállítás megadott paraméterek alapján
  • Festékkezelés és az azzal kapcsolatos dokumentációk kezelése
  • Rutinszerű ellenőrzések

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Gyári tapasztalat
  • Termelési szabályok betartása; pontos, precíz munkavégzés

Ajánlatunk

  • Stabil hátterű biztos munkahely
  • 12 óra folyamatos munkarend
  • Túlóra lehetőség