Szerszámkészítő nyugdíjas
Nemesvámos

Nyugdíjas munka azonnali kezdéssel! Hivatkozási szám WHC07766

Nemesvámos Vissza Szerszámkészítő nyugdíjas Nyugdíjas munka azonnali kezdéssel! Hivatkozási szám WHC07766

Nemesvámosi partnerünk egy családi vállalkozás, amely 1996 óta van jelen a hazai piacon. Két telephellyel rendelkezik Nemesvámos belterületén. 15 fős mérnök csapattal és 80 fős munkatársi gárdával dolgozik.

Csatlakozzon Magyarország egyik legnagyobb szerszámkészítő vállalkozásához! Ha szeretne egy korrekt, stabil cégnél dolgozni, akkor nálunk a helye! Jelentkezzen hozzánk most!

Feladatok

  • Szerszámok összeszerelése, szerszámelemek kézi megmunkálása
  • Szerszámpróbákon való részvétel
  • Szerszámpróbák eredményének dokumentálása
  • Területek vezetőivel egyeztetni a szerszámpróbák eredményét

Elvárások

  • Öregségi akár korkedvezményes nyugdíj megléte
  • Min. középfokú végzettség
  • Jó rajzolvasási készség
  • Műszaki érzék, precíz munkavégzés

Ajánlatunk

  • Bérigény megjelölési lehetőség
  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • Családias hangulat
  • Rugalmas beosztás