2 műszakos hajlítógép-beállító
Tata

2 nap munka, 2-3 nap pihenő! Hivatkozási szám WHC01613

Tata Vissza 2 műszakos hajlítógép-beállító 2 nap munka, 2-3 nap pihenő! Hivatkozási szám WHC01613

Tatai partnerünkhöz keresünk azonnali kezdéssel gépbeállító kollégákat!

Feladatok

  • Hajlítógép szerszámainak beállítása
  • Megfelelő hajlítási sorrend meghatározása
  • Munkadarab ellenőrzése, szükséges korrekciók elvégzése
  • Műszaki rajz olvasása

Elvárások

  • Fémipari szakmunkás végzettség
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat
  • 12 órás munkarend vállalása

  • Többlépcsős kiemelkedő órabéres bérezési rendszer 13. havi fizetés
  • Cafeteria juttatás a belépés napjától kezdve
  • Tiszta munkakörnyezet Ingyenes céges járatok több településről vagy bejárás támogatása (15 Ft/km)