3D mérőműszer kezelő
Kecskemét

Munkalehetőség azonnali kezdéssel Kecskeméten ! Jelentkezz önéletrajzoddal! 3 műszakos munkarend. Hivatkozási szám WHC012465

Kecskemét Vissza 3D mérőműszer kezelő Munkalehetőség azonnali kezdéssel Kecskeméten ! Jelentkezz önéletrajzoddal! 3 műszakos munkarend. Hivatkozási szám WHC012465

3D Mérőműszer kezelő kollégát keresünk autóipari beszállító partnercégünkhöz Kecskemétre !

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok

  • A termékek 3D-s mérése, rajzok és CAD modellek alapján
  • Mérési jegyzőkönyv készítése
  • Szükséges programok, adatok és mérési jegyzőkönyvek archiválása
  • A 3D mérőgép és tartozékainak karbantartása
  • Mérőeszközök és ellenőrző eszközök rendszeres kalibrálása
  • A szabályozók kisebb kopásainak eltávolítása
  • Termék auditon való részvétel
  • MSA, MFU, PFU folyamatok statisztikai értékelése
  • Bejövő áruk ellenőrzése
  • Nyilvántartás kezelése
  • Gyártás közi ellenőrzés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Informatikai hozzáértés
  • Angol vagy Német közép szintű nyelvismeret
  • Képesség a 3D koordináta mérőgépen történő mérés elsajátítására, programozási ismeretek megszerzésére – belső betanulási programban történő részvétellel
  • 3 műszakos munkarend

Ajánlatunk

  • Munkatapasztalattól függően 2000-2400 Ft/h
  • 30% műszakpótlék 18:00 és 06:00 között
  • 13% motivációs bónusz
  • Hiányzás nélküli jelenléti bónusz: bruttó 10.000 Ft
  • Nettó 30.000 Ft/hó cafetéria (OTP Szép kártya)
  • Túlóra lehetőség havi kifizetéssel (hétköznap +50%, hétvégén +100%)
  • Munkába járási költségtérítés közigazgatási határon kívülről saját gépjárművel - 20 Ft/km, vagy megváltott bérlet árának 86%-a
  • Fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Hosszútávú, bejelentett, biztos munkalehetőség