AOI programozó mérnök
Kecskemét vonzáskörzete

Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk számára keresünk AOI mérnököt! Hivatkozási szám WHCSZ150

Kecskemét vonzáskörzete Vissza AOI programozó mérnök Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk számára keresünk AOI mérnököt! Hivatkozási szám WHCSZ150

Tovább a jelentkezéshez
Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk a világ legfejlettebb gyárainak egyikével rendelkezik, modern technológiát alkalmazva.

Feladatok

  • AOI programok elkészítése
  • AOI programok hibáinak csökkentése
  • Röntgen vizsgáló program elkészítése
  • Vizsgáló programok finomhangolása
  • Vásárlói reklamációk gyökérokainak feltárása
  • Ellenintézkedések kifejlesztése, bevezetése
  • Riportok készítése a menedzsment felé

Elvárások

  • Mérnöki diploma
  • Angol nyelv aktív használata
  • min. 2 év programozói tapasztalat
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Magas szintű problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Utazásköltség támogatás
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern környezet, fiatalos csapat