Árufeltöltő és pénztáros munka Keszthelyen!
Keszthely

Diákmunka Keszthelyen! Hivatkozási szám WHC022005

Keszthely Vissza Árufeltöltő és pénztáros munka Keszthelyen! Diákmunka Keszthelyen! Hivatkozási szám WHC022005

Partnercégünk megbízásából keresünk diákokat Keszthelyre rugalmas munkaidőben árufeltöltésre és pénztáros feladatok ellátására.

Feladatok

  • Árufeltöltés
  • Polc rendezés
  • pakolás, rakodás
  • pénztárkezelés

Elvárások

  • Negatív tüdőszűrő eredmény
  • Tanulói hallgatói jogviszony

Ajánlatunk

  • Br.: 1550 Ft/óra (25 év alatt nettó)
  • Szezonális bér: 2000 Ft/óra (2024.06.01.- 2024.08.31)
  • Délutáni pótlék
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Rugalmas munkaidő