Árufeltöltő nyugdíjas munka!
Debrecen

Árufeltöltő nyugdíjas munka Debrecenben! Hivatkozási szám WHC07986

Debrecen Vissza Árufeltöltő nyugdíjas munka! Árufeltöltő nyugdíjas munka Debrecenben! Hivatkozási szám WHC07986

Partnerünk Magyarországon 1990 óta van jelen a kiskereskedelmi piacon, fejlődésük azóta is folyamatos és dinamikus. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként partnerünk sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek stabil munkahelyet, szociális biztonságot, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Feladatok

  • Termékek rendezett pakolása
  • Kifogyott áruk feltöltése

Elvárások

  • Kereskedelmi végzettség vagy tapasztalat
  • ÖREGSÉGI vagy KORKEDVEZMÉNYES nyugdíjban való részesülés
  • Precíz munkavégzés

Ajánlatunk

  • Bruttó 1550 Ft/óra
  • Heti 20 órás munkavégzés 4 vagy 8 órában
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség