Árukiszállító
Veszprém és környéke

Szeretsz vezetni? Keress pénzt vele! Hivatkozási szám WHC02645

Veszprém és környéke Vissza Árukiszállító Szeretsz vezetni? Keress pénzt vele! Hivatkozási szám WHC02645

Tovább a jelentkezéshez

Ital-, élelmiszer-, friss- és vegyiáru forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk árukiszállító pozícióra olyan nappali tagozatos diákokat, akik rendelkeznek B kategóriás jogosítvánnyal és felelősségteljesen végzik munkájukat.

Feladatok

  • kiszállítás az előre meghatározott címre
  • dokumentálás
  • fizettetés, számlakiállítás
  • pénzkezelés
  • munkavégzés 7:00-15:30-ig

Elvárások

  • B típusú jogosítvány
  • 1-2 éves tapasztalat a vezetésben
  • 18. életév betöltése

Amit kínálunk

  • Br. 1259 Ft/óra
  • pörgős, fiatalos munkahelyi környezet
  • segítőkész kollégák