Automata magasraktári specialista
Bük

Érdekel a robotika és a raktározás? Várunk csapatunkba! Jelentkezz ma! Hivatkozási szám WHC013046

Bük Vissza Automata magasraktári specialista Érdekel a robotika és a raktározás? Várunk csapatunkba! Jelentkezz ma! Hivatkozási szám WHC013046

Büki partnercégünk részére Automata magasraktári specialista munkatársat keresünk erősáramú középfokú végzettséggel 4 műszakos munkarendben!

Feladatok

  • Raktárvezérlő rendszerben az ASRS és a robottargoncák (AGV) működésének nyomon követése
  • hibafelismerés és hibaelhárítás, szükség esetén mérnökség, partner bevonása
  • A munkaterületen előforduló robottargoncák újraindítása
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Üzemviteli egyéb karbantartási feladatok elvégzése
  • Hibára futó paletták kezelése, SAP tranzakciók indítása
  • Conveyor (szállítószalag) pályákkal kapcsolatos alapvető hibaelhárítási feladatok elvégzése
  • Projektekben való részvétel, fejlesztési javaslatok
  • Automata raktári gépkezelők kompetenciafejlesztése
  • Szükség esetén helyettesítés

Elvárások

  • Erősáramú szakirányú középfokú végzettség (erősáramú elektrotechnikus, villanyszerelő)
  • Magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (SAP ismeret előny)
  • Raktározási, logisztikai ismeretek, rendszerszemlélet
  • Csapatjátékos, proaktív, megbízható és felelősségteljes személyiség
  • Fejlődésre, új ismeretekre nyitott attitűd
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Előnyt jelent a targoncavezetői (3312, 3313, 3324) darukezelői, illetve komissiózó targonca jogosítvány és tapasztalat

Ajánlatunk

  • Kiemelt bérezés + céges bónuszok
  • Cafetéria juttatás
  • Csatlakozási bónusz
  • 13. havi és negyedéves bónuszok
  • 100% bérlettámogatás vagy ingyenes céges járatok: Szombathely, Sárvár, Kőszeg, Celldömölk, Répcelak, Jákfa, Rábasömjén, Nemesládony, Beled irányából
  • Távoli jelöltek számára albérlettámogatási lehetőség