Automatizálási mérnök
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ12631

Budapest Vissza Automatizálási mérnök Hivatkozási szám WHCSZ12631

Feladatok

  • Gépek karbantartásának megtervezésében és megszervezésében való közreműködés
  • Kapcsolattartás a vállalat által megbízott karbantartó cégekkel
  • Javaslattétel a gépeken előforduló hibák elhárítására
  • Fejlesztési javaslatok tétele gépek üzemeltethetőségére és üzembiztos működésére a műszaki vezető által megadott célok alapján
  • Közreműködés alkatrészek, szerszámok megrendelésében, határidős ütemezésében, minőségi és mennyiségi átvételében és műszaki beüzemelésében
  • Részvétel a gyárral kapcsolatos műszaki problémák megoldásában
  • Alkatrészek, szerszámok megtervezése, dokumentálása
  • Alkatrész-beszállítókkal való kapcsolattartás, árajánlatkérés; új beszállítók felkutatása
  • Részvétel a felújítási, beüzemelési projektek ütemtervének kidolgozásában és azok megszervezésében, végrehajtásában
  • Gyártással kapcsolatos műszaki analízisek, kiértékelések készítése
  • Gépek, gépsorok PLC programjainak karbantartása, fejlesztése és dokumentálása
  • Műszaki dokumentációk naprakész állapotban tartása
  • Részvétel a meghibásodások elhárításában
  • Közreműködés beszerzésekhez és beruházásokhoz kapcsolódó feladatokban (beszállító- és rendszer kiválasztás szakmai előkészítése)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • PLC programozói, automatizálási ismeretek
  • 3 év releváns tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Célorientált, határozott személyiség
  • Jó problémamegoldó és és elemző képesség
  • Kitűnő kommunikációs és együttműködési készség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Vonzó alapbér és juttatási csomag