Hegesztő-lakatos
Veresegyház

Céges buszjárat, választható munkarend Hivatkozási szám WHC01657

Veresegyház Vissza Hegesztő-lakatos Céges buszjárat, választható munkarend Hivatkozási szám WHC01657

Töltsd fel önéletrajzod a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok

  • Munkavégzés a területen alkalmazott hegesztési technológia alapján (GTAW, GMAW, SMAW, FCAW stb.)
  • Szükséges hegesztő tevékenység előkészítése, végrehajtása
  • Folyamatok dokumentálása
  • Szükséges mérőeszközök használata
  • Berendezés kezelői karbantartása
  • Rajzok, dokumentációk és utasítások alapján hegesztési varratok készítése
  • Előírt munkavédelmi ruházat viselése
  • Munkavégzés külső-belső térben
  • Egyszerűbb szerelési és lakatos munkák végzése

Elvárások

  • Államilag elismert hegesztői képesítés
  • Teszthegesztésen való megfelelés
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

  • Bérezés megegyezés szerint - tapasztalat és végzettség függvényében
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától: Br. 30-35.000 Ft
  • Műszakok: 1,2,3
  • Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 50% (1 műszak: 15%-os pótlék)
  • Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
  • Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
  • Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
  • Utazási költségtérítés: nettó 30 Ft/km + br. 20 Ft/km
  • Céges buszjárat:

 Újpest, Fót, Dunakeszi, Csomád, Gödöllő, Szada, Domony, Fótliget, Göd, Sződliget, Vác, Csörög, Vácduka, Váchartyán, Vanyarc, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Vácegres, Erdőkertes, Kálló, Pásztó, Erdőtarcsa, Verseg, Kartal, Aszód, Iklad, Őrbottyán, Palotás, Héhalom, Dány, Nagykökényes, Heréd, Szűcsi, Rózsaszentmárton, Petőfibánya, Selyp, Lőrinczi, Apc, Zagyvaszántó, Tura, Hatvan, Kerekharaszt, Ecséd, Hort, Jászfényszaru, Boldog, Vácszentlászló, Valkó, Galgahévíz, Bag, Hévízgyörk, Domonyvölgy, Zsámbok, Isaszeg

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Sportolási lehetőség