Betanított gépkezelő, operátor
Gumpoldskirchen

Nemzetközileg aktív, műanyagok színezésére és finomítására szakosodott cégcsoporthoz keresünk munkavállalókat, hétvégi munkavégzésre, légy része ennek a víziónak, fejlődj velünk! Hivatkozási szám WHC013043

Gumpoldskirchen Vissza Betanított gépkezelő, operátor Nemzetközileg aktív, műanyagok színezésére és finomítására szakosodott cégcsoporthoz keresünk munkavállalókat, hétvégi munkavégzésre, légy része ennek a víziónak, fejlődj velünk! Hivatkozási szám WHC013043

Csatlakozz hozzánk operátor, gépkezelő pozícióba, és dolgozz egy nemzetközileg aktív, műanyagok színezésére és finomítására szakosodott vállalatnál hétvégi muszakban!

Feladatok

  • Mérlegelés és mintavétel, ezek dokumentálása
  • Termelésben gépek üzemeltetése
  • Alapanyagok minőségének ellenőrzése
  • Munkaterület és gépek tisztán tartása

Elvárások

  • Alapszintű német nyelvtudás
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Fizikai alkalmasság (esetenként akár 25kg emelése)
  • Ingázás vállalása
  • Elvégzett műszaki végzettség, operátori-gépkezelői tapasztalat előnyt jelent
  • Hétvégi munkavégzés vállalása
  • Rugalmasság

Ajánlatunk

  • Hosszú távú pozíció
  • Teljes munkaidős állás, csak hétvégi munkavégzés
  • Osztrák bejelentés
  • Ingyenes étkezési lehetőség (friss gyümölcs, zöldség)
  • 13-14. havi juttatás
  • 13,09€ bruttó órabér + pótlékok