Betanított műanyagipari munkatárs
Ecser

Ha érdekel a műanyagipari termékek gyártása, szerelése, hosszútávra tervezel, akkor jelentkezz az alábbi álláslehetőségre! :) Hivatkozási szám WHC011564

Ecser Vissza Betanított műanyagipari munkatárs Ha érdekel a műanyagipari termékek gyártása, szerelése, hosszútávra tervezel, akkor jelentkezz az alábbi álláslehetőségre! :) Hivatkozási szám WHC011564

1 műszak, bruttó 400.000-500.000 Ft

Feladatok

  • Maró és daraboló gépek kezelése, használata
  • CNC gépek által legyártott elemek összeépítése
  • Csavar menet fúrás, termékek összeépítése (Amik a kijönnek a CNC gépekből, azokat kell összeszerelni)
  • Berendezések tesztelése

Elvárások

  • Alapfokú végzettséggel rendelkezel (Jó, ha van műszaki végzettség)
  • Van üzemi területen szerzett tapasztalat
  • Jártas a műanyagipari termékek gyártásában, összeépítésben (CNC gépbeállítás / CNC gépkezelés)
  • Precíz és megbízható, illetve munkádra igényes vagy

Ajánlatunk

  • br. 400.000 – 500.000 Ft kezdőbér
  • 1 műszakos munkarend (H-P 6:00 – 14:00 / 7:00 – 15:00)
  • Bejárási támogatás (Bérlet 100%, GK térítés – amortizáció + úti)
  • Azonnali kezdési lehetőség