Bioreaktor technikus
Budapest X. Kerület

Versenyképes fizetés! Bejárás támogatás! Hosszú távú munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC012870

Budapest X. Kerület Vissza Bioreaktor technikus Versenyképes fizetés! Bejárás támogatás! Hosszú távú munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC012870

Bioreaktor technikusokat keresünk Budapestre azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Antigén feldolgozás: vírus inaktiválás, szűrés, tangenciális mikro- és ultraszűrés.
  • Termeléshez szükséges gépek kezelése.
  • Eszköz- és anyagnyilvántartás vezetése.
  • Egyszerűbb, gyártáshoz kapcsolódó vizsgálatok, analitikai mérések elvégzése (sejtszámlálás, pH mérés, mikroszkópos vizsgálat).
  • Takarítás és területfertőtlenítés.
  • Az elvégzett műveletek papíron és elektronikus formában történő dokumentálása

Elvárások

  • Minimum középfokú releváns végzettséggel rendelkeznek
  • Felhasználói szinten kezelni tudja a számítógépet.
  • Fegyelmezettség, pontosság, szabálykövető magatartás
  • Analitikus gondolkodásmódúak.

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • 1 műszakos munkarend
  • Éves bónusz (egyéni teljesítmény alapján)
  • cafeteria: Bruttó 75.000 Ft
  • Vállalati étterem (reggeli, ebéd, kedv.áron)
  • Távolsági buszjárat esetén 100%-os térítés, illetve személygépkocsival való érkezés esetén 18 Ft/km üzemanyag támogatás