Biztonságtechnikai mérnök
Veszprém

További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12530

Veszprém Vissza Biztonságtechnikai mérnök További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12530

Veszprémi egyedi gyártásban tevékenykedő partnerünk részére keresünk ambiciózus Biztonságtechnikai mérnök kollégát!

Feladatok

  • 2006/42/EK gépdirektíva gyakorlati alkalmazása
  • Új-, részben kész-, átalakításra váró gépek, gyártósorok, robotcellák kapcsolódó harmonizált szabványainak értelmezése, gyakorlati alkalmazása
  • Gyártott gépekre/berendezésekre vonatkozó ún. C típusú szabványok használata
  • Kockázatértékelések készítése, folyamatban való részvétel
  • CE jelöléssel kapcsolatos dokumentációk elkészítésében való aktív részvétel
  • Megfelelőségértékelési eljárás koordinálása
  • Védőberendezések, biztonsági készülékek megfelelő kiválasztásának és elhelyezésének gyakorlati alkalmazása (MSZ EN ISO 13855)
  • Védőtávolságok, biztonsági leállások számítása, utánfutás mérés
  • Biztonsági funkciók megbízhatóságának számítása SISTEMA szoftver segítségével
  • Biztonsági áramkörök, biztonsági vezérlők funkcionális működésének ellenőrzése, validálása
  • Szakterülettel kapcsolatos jogszabályi, technikai és adminisztrációs változások figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Szakirányú mérnöki végzettség
  • Szakmai tapasztalat a CE-jelölés folyamatában
  • Önálló és csapatmunkában történő munkavégzés
  • Szakmai elhivatottság

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási támogatás vidékieknek
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Modern munkahelyi körülmények és technológia
  • Csapatépítő programok
  • Családias, támogató környezet