Bolti eladó Diákmunka - Szeghalom
Szeghalom

Dolgozz DIÁKKÉNT Szeghalmon pénztárosi, eladói, árufeltöltői pozícióban! Hivatkozási szám WHC021972

Szeghalom Vissza Bolti eladó Diákmunka - Szeghalom Dolgozz DIÁKKÉNT Szeghalmon pénztárosi, eladói, árufeltöltői pozícióban! Hivatkozási szám WHC021972

Partnerünk Magyarországon 1990 óta van jelen a kiskereskedelmi piacon, fejlődésük azóta is folyamatos és dinamikus. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként partnerünk sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek stabil munkahelyet, szociális biztonságot, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Feladatok

  • Pénztárgép kezelése
  • Vásárlók udvarias kiszolgálása
  • Árufeltöltés
  • Pultból kiszolgálás

Elvárások

  • Alapvető matematikai készségek
  • Türelmes, pontos munkavégzés
  • Betöltött 18. életév
  • Egészségügyi kiskönyv (ez nem feltétele a jelentkezésnek)
  • Tüdőszűrő megléte
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pénztárgép kezelésben tapasztalat

Ajánlatunk

  • Br. 1550 Ft/óra (25 év alatt ez a nettó összeg)
  • 18:00 - 06:00 óra között 30%-os műszakpótlék, vasárnap 50%-os műszakpótlék
  • Munkaidő: napi 8 óra (06:00-tól vagy 12:00-tól)