CNC Forgácsoló
Győr

Két műszak! Hivatkozási szám WHC011328

Győr Vissza CNC Forgácsoló Két műszak! Hivatkozási szám WHC011328

Tovább a jelentkezéshez

Győri partnercégünkhöz CNC forgácsoló szakmunkatársat keresünk.

Feladatok

  • Szerszámüzemi feladatok végrehajtása a cég irányelveinek megfelelően
  • Öntő és magkészítő szerszám alkatrészek marása, megmunkálása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (szakiskolai vagy szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ szakképesítés)
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Egyedi alkatrészek gyártásának, műveleti sorrendjének ismerete
  • Önálló munkavégzés maró, eszterga gépeken, önállóprogramozás
  • Kis sorozatgyártásban, egyedi gyártásban való jártasság
  • Műszaki rajz ismerete, rajzolvasás

Amit kínálunk

  • Tapasztalattól függő kiemelt bérezés
  • Cafetéria
  • 2 műszakos munkarend
  • 30%-os műszakpótlék
  • Munkába járási támogatás
  • Csapatépítő juttatás
  • Havi mozgóbér, éves prémium, karácsonyi bónusz