CNC gépbeállító
Budapest III. kerület

Dolgozz egy olyan cégnél, amely 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén! Hivatkozási szám WHC013087

Budapest III. kerület Vissza CNC gépbeállító Dolgozz egy olyan cégnél, amely 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén! Hivatkozási szám WHC013087

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok

  • Termelő gépek beállítása és üzemeltetése
  • Szerszámcsere, illetve szerszámok átszerelésének és bemérésének végrehajtása
  • Gyártás közbeni technológiai paraméterek korrekciója
  • Alkatrészek minőségellenőrzésének elvégzése
  • Elvégzett munka lejelentése SAP-ban
  • Technológus támogatása (új, vagy módosított technológiájú alkatrészek gépbeállítási feladataiban történő közreműködés)
  • Termelési problémák egyeztetése az illetékes társosztállyal

Elvárások

  • Műszaki szakközépiskolai végzettség és/vagy CNC gépkezelői végzettség
  • 2-3 év CNC gépbeállítóként szerzett tapasztalat
  • Átfogó anyagismeret (forgácsolható acél anyagok ismerete; forgácsolható könnyűfém anyagok ismerete; nyomásos öntészeti anyagok ismerete)
  • Forgácsolószerszámok ismerete
  • Méréstechnikai ismeretek (3D; SPC)
  • Műszaki rajz ismerete (forgácsolási technológiák, marási, esztergálási ismeretek)
  • Jó problémamegoldó készség

Ajánlatunk

  • Alapbér végzettség és tapasztalat függvényében
  • Havi teljesítmény prémium
  • Cafeteria br. 40.000 Ft
  • 3 műszak :Emelt műszakpótlékok
  • Sportolási lehetőség
  • Árpád hídtól induló céges buszjárat
  • munkaruha: cipő, nadrág, póló, pulóver
  • étkezési lehetőség helyben: étterem, büfé, étel-ital automaták, teakonyha mikróval hűtővel