Controlling intern - Budapest, IX. kerület
Budapest, IX. kerület

Azonnali munkakezdés! Hivatkozási szám WHC022068

Budapest, IX. kerület Vissza Controlling intern - Budapest, IX. kerület Azonnali munkakezdés! Hivatkozási szám WHC022068

Partnercégünk világszerte vezető szerepet játszik a fémcsomagolások területén, több mint 60 telephellyel és közel 8000 embert foglalkoztat. Az ügyfelek sokféle körét szolgálja a különféle végpiacokon, mint például élelmiszer, tenger gyümölcsei, állateledel, táplálkozás, szépségápolás és személyes gondoskodás, háztartási ápolás és prémium italok. Dinamikus, lendületes gyakornokot keresünk, aki szívesen megismeri gyártó cégünket a controlling részleg támogatásával.

Feladatok

  • Controlling csapat napi szintű támogatása
  • Ad-hoc lekérdezések kezelése az SAP-ban
  • Excel vagy SAP adatok /elemzések készítése
  • Automatizálási projektekben való részvétel
  • PowerBI adattesztelés

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pénzügy / számvitel / közgazdaságtan területen folytatott tanulmányok
  • Erős Excel tudás
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • SAP ismerete előny!

Ajánlatunk

  •  Br. 2300 Ft-os órabér
  • Rugalmas munkaidő - heti 30 órában (betanulás után home office munkavégzés)
  • Hosszútávú diákmunka és fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlati hely, segítség a szakdolgozat írásban