Data analyst
Pest megye

Hivatkozási szám WHCSZ10798

Pest megye Vissza Data analyst Hivatkozási szám WHCSZ10798

Elektronikai termékeket gyártó partnerünk számára keresünk Adatelemző kollégát Budapestre.

Feladatok

  • Vállalat felső vezetés számára adatszolgáltatás összefogása, döntéselőkészítő riportok készítése
  • Riportok/automatizált riportok kialakítása, fejlesztése és karbantartása
  • Adatelemzési projektekben, fejlesztésekben való részvétel
  • Adatgyűjtés, adatfeldolgozás, ad-hoc riportok elemzések készítése
  • Kimutatások, prezentációk előkészítése és bemutatása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás előny
  • Aktív erős Excel és Powerpoint tudás (power query, power pivot, függvények)
  • Proaktív, problémamegoldó szemlélet
  • Analitikus, elemzési feladatok elvégzésében szerzett gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Munkaköri bónusz és cafetéria
  • Egészségbiztosítás
  • Szakmai fejlődési lehetőség